Wyprzedaż! Krówki reklamowe - 15 kg Zobacz większe

Krówki reklamowe - 15 kg

Nowy produkt

Cena zawiera: 

1. Projekt etykiety.

2. Indywidualną etykietę.

3. Podkładkę ochronną. 

4. Pyszne, ręcznie zawijane krówki.

Czas realizacji: 5/6 dni roboczych od akceptacji projektu

Smak: Mleczny.

Ilość cukierków w kilogramie: 74 - 76 szt.

Więcej szczegółów

434,85 zł netto

534,87 zł brutto

Więcej informacji

     realizacje prawko           

                  

Dlaczego krówki reklamowe?

Krówki z dedykowanym nadrukiem doskonale sprawdzą się jako słodka wizytówka każdej firmy. Specjalnie dla naszych klientów bezpłatnie przygotujemy indywidualny projekt etykiety krówki oraz zapewnimy najwyższą jakość słodyczy oraz druku. Na opakowaniu można umieścić logo, dane firmy, hasło reklamowe lub dowolnie wybrany tekst, który wpisze się w kampanię reklamową.

Skuteczna reklama i budowanie relacji z klientami

Klientami naszej firmy są zarówno międzynarodowe korporacje, jak i małe rodzinne firmy. Przedsiębiorstwo, któremu zależy na pozytywnych relacjach z klientami, powinno posiadać gadżety, które wywołują pozytywne skojarzenia z marką. Wśród firm korzystających z naszych usług, jest cały wachlarz branż gospodarki, m.in. gastronomia, firmy kosmetyczne czy przemysł samochodowy.

Najlepsze krówki w Polsce 

Tradycyjny, pyszny smak krówek zapewnia naturalna receptura - krówki nie zawierają oleju palmowego, ani glutenu - wszystkie składniki są najwyższej klasy. Krówki reklamowe dostępne w naszej ofercie są zawijane ręcznie, co sprawia, że stanowią unikalną ofertę na polskim rynku. Słodycze mają naturalną wielkość, dzięki czemu jest ich ponad 70 sztuk w kilogramie. Data przydatności do spożycia wynosi 6 miesięcy. Krówki reklamowe pakowane są w kartoniki po 5 kg - nasi graficy mogą zaprojektować indywidualną etykietę na każde 5 kg.

Projekt etykiety gratis

BRAK UKRYTYCH OPŁAT

KRÓWKI PROSTO Z PRODUKCJI

TRADYCYJNA RECPETURA

GWARANCJA JAKOŚCI

Projekt etykiety gratis

BRAK UKRYTYCH OPŁAT

KRÓWKI PROSTO Z PRODUKCJI

TRADYCYJNA RECPETURA

GWARANCJA JAKOŚCI

Krówki z logo – słodka wizytówka Twojej firmy

Krówki z dedykowanym nadrukiem doskonale sprawdzą się jako słodka wizytówka każdej firmy. Dla naszych klientów bezpłatnie przygotowujemy indywidualny projekt etykiety i zapewniamy najwyższą jakość druku. Na opakowaniu może znaleźć się logo, adres firmy, hasło reklamowe nowego produktu lub dowolnie wybrany tekst, który wpisze się w prowadzoną właśnie kampanię reklamową.

Krówki z logo można wykorzystać jako drobny upominek dla Klientów odwiedzających biuro, sklep, hotel czy kawiarnię. Słodkości z powodzeniem zastąpią ulotki i inne drukowane materiały rozdawane podczas branżowych targów, eventów promocyjnych, konferencji czy firmowych imprez. W dyskretny sposób przemycą nazwę oraz dane firmy i pozwolą zbudować identyfikację marki w świadomości potencjalnych Klientów.

Krówki firmowe od Agie.pl – najlepsza receptura, piękne opakowania

Historia naszych cukierków sięga lat 60. XX wieku, co sprawia, że produkowane przez nas słodycze powstają w oparciu o oryginalną i sprawdzoną recepturę. Skład krówek oparty jest wyłącznie na naturalnych składnikach (cukier, najlepsze mleko, wyselekcjonowane masło).

Słodycze są pakowane w kartonikach po 5 kg. Oferujemy również opakowania na sprzedawane słodycze (mały kwiatek, duży kwiatek, poduszka, torebka).